Як відрізнити справжні парфуми від підробки

3 Березня 2015 14:46
lady.tochka.net

lady.tochka.net

Усі ми обожнюємо парфуми, часом улюблений аромат може змінити життя на краще і навіть найбільш невдалий день перетворити на свято. Але як образливо, коли замість стійкого улюбленого запаху купуєш підробку, заплативши при цьому як за оригінал. lady.tochka.netдопоможе тобі не потрапити в цю неприємну ситуацію.

За статистикою, популярні парфуми підробляють значно частіше, адже продати такий товар легше, ніж аромат нерозкрученого бренда. І навіть найбільший і дорогий магазин – не гарантія оригінальності аромату, адже через велику кількість товару складно проконтролювати його якість. А у випадку з великими партіями постачальники частіше обманюють, підставляючи фальшиві парфуми.

Як відрізнити підробку

1. Хочеш купити оригінальні парфуми? Тоді “запасайся” інформацією – дізнайся все про улюблені парфуми. Зайди на сайт виробника та поцікався, який у парфумів флакон, де повинні бути логотипи, голограми, виїмки та захисні стрічки, тиснення, що має бути написане на етикетці.

І уважно звір усі ці ознаки з тим флаконом парфумів, який плануєш купити. Не з пробником, а саме з тим, який буде у твоїх руках вже біля каси.

2. Перевір парфуми на стійкість. Це, звісно, не дуже надійний спосіб, оскільки пробник може бути справжнім, а решта екземплярів – підробка. Але все-таки. Бризни уподобаний аромат на себе і простеж, як довго він протримається. Якщо відчуваєш запах хоч би дні два-три, можна купувати. Але купуй саме в тому магазині, де проводила “перевірку”.

3. Роздивись флакон. Серйозний виробник випускає парфуми в бездоганних флаконах, на яких немає ні подряпин, ні дрібних відколів, а скло прозоре, чисте.

4. Зверни увагу на упаковку. Вона повинна бути виконана з дуже якісного, міцного картону або гладкого, чистого пластику без домішок.

5. Інформація на упаковці повинна збігатися з отриманими тобою даними на сайті виробника. Це стосується місця виготовлення парфумів, складу, об’єму. Якщо на сайті виробника представлений аромат у пляшечках по 50 і 100 мл, а тобі попався інший об’єм улюблених парфумів, скоріше виходь із цього поганого магазину підробок.

6. Звір штрих-код на флаконі та дані про країну-виробника на сайті. Якщо є відмінності, краще відмовся від покупки.

7. Целофанова плівка, в яку впакована коробка з парфумами, повинна бути натягнута рівномірно, без єдиної деформації або складки.

8. Якщо в тебе все ще є сумніви з приводу справжності  парфумів, ти можеш попросити сертифікат якості в магазині. Згідно із законом, тобі зобов’язані його надати. Коли одержиш заповітний документ у руки, перевір оригінальність печатки. Вона повинна бути “мокра”, а не скопійована.

Справжню печатку нескладно відрізнити від скопійованої, треба лише придивитися на неї під кутом. Надрукована на принтері печатка не вирізняється від площини аркуша, а справжня трохи товстіша і виділяється на аркуші.

Як перевірити оригінальність парфумів

Ми всі хочемо користуватися виключно оригінальними парфумами і для цього нам потрбіно знати, як правильно відрізняти оригінальні парфуми від ліцензій та  підробок.

Дана стаття покаже вам, чим насправді відрізняються підроблені парфуми від оригіналу – на прикладі популярних парфумів Versace Bright Crystal.

Усі зображення збільшуються (натисніть на зображення мишкою).

 

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.

Відмінності:

– неакуратно заклеєна плівка;

– назва парфуму (шрифт жирніший і вужчий);

– неякісний, нечіткий логотип;

– ребра коробки нечіткі – округліші;

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.

Відмінності:

– Менш чіткий і крупніший візерунок тиснення;

– Груба, менш прозора плівка;

– Неакуратно склеєна плівка (надто сильно заходить одна на іншу);

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.
Не вказано номер партії на підробці;

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.

Відмінності:

– Знову різняться шрифти назви (як і на упаковці);

– Сильно помітно пружину пульверизатора;

– Трубка пульверизатора суттєво довша за розмір флакону;

– Грубе скляне дно флакону;

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.

Відмінності:

– Немає на флаконі номеру партії (якщо номер партії на флаконі присутній, то він повинен відповідати номеру партії, що вказана на коробці);

– Колір пульверизатора білий;

– Тонша і акуратніша трубка пульверизатора;

Як перевірити оригінальність парфумів

Підробка зліва. Оригінал справа.

Відмінності:

– Неякісне фольгування;

– Чорний пластик всередині підробки з нерівностями і грубий;

– Вага корка у підробки зазвичай менша;

 

Сподіваємося, ця інформація дозволить вам краще розрізняти оригінальні та підробні парфуми.

Якщо ж у вас виникають сумніви щодо якості та оригінальності парфумів – краще відмовтеся від такої покупки, щоб не розчаровуватися при їх використанні.

Джерело: tochka.net