Які автомобілі наразі є найпопулярнішими в Україні?

4 Березня 2015 10:39
epochtimes.com.ua

epochtimes.com.ua

В лютому хоча ринок легкових авто і піднявся на 32% після січневого «затишшя», у порівнянні з показниками 2014 року автомобілів було продано в 4,9 разів менше. Загалом було продано і поставлено на облік 2924 машини.

Як і в попередні місяці, різко змінюються лідери авторинку. В лютому найбільш популярним серед українців став французький Renault — загалом було продано 241 машину цієї марки, або вчетверо менше у порівнянні з минулим роком, пишеться на сайті асоціації автовиробників України «Укравтопром».

На другому місці за популярністю опинився Nissan із 228 новими автомобілями. Минулого року він займав третє місце, а його продажі були більш ніж у 4 рази вищими.

Третім найулюбленішим серед українців автомобілем виявилась Mazda із 217 проданими машинами. Минулого року у рейтингу вона була на 16 позиції. Продажі цієї марки знизились не так суттєво, як у деяких конкурентів — на 26%.

На четвертій сходинці рейтингу опинився Hyundai із 213 автомобілями, що на 77% нижче показників продажів минулого року.

На п’ятому місці рейтингу популярності опинився Volkswagen, який продав 172 легкових автомобілі, що на 79% менше показників попереднього року.