У Зоні відчуження знову пожежа

30 червня 2015 11:47
Сегодня.ua

Сегодня.ua

У Зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС ввечері в понеділок загорілася суха трава та очерет. Станом на ранок вівторка пожежа триває, вона поширилася на 130 га землі. Про це повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

“О 17:10 29 червня на території комплексу лісового господарства “Чорнобильська пуща” в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі с. Ковшилівка та смт Поліське в заплаві річки Уж виникло загорання сухої трави та очерету, яке поширилося окремими осередками на площі близько 130 га”, – зазначили в ДСНС.

До гасіння пожежі залучено 24 од. техніки та 117 осіб.

Станом на 7 годину 30 червня гасіння осередків займання триває. Вертоліт ДСНС організував повітряну розвідку для оцінки обстановки та залучення пожежної авіації.

“На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі із заступником начальника ГУ ДСНС в Київській області Кисильовим П. С. Загальну координацію дій з гасіння пожежі здійснює Перший заступник Голови ДСНС Мельчуцький А. Г.”, – повідомили рятувальники.

Нагадаємо, в зоні відчуження Чорнобильської АЕС у кінці квітня – початку вирувала пожежа. Підвищення радіоактивного фону не було зафіксовано.

Джерело: Сегодня.ua