Будівництво у столиці іде на спад

28 Липня 2015 15:00
bbs.if.ua

bbs.if.ua

У столиці падають обсяги виконаних будівельних робіт. Так, за півроку у Києві, в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, обсяги будівельних робіт знизились майже на 23%.

У Києві в період січня-червня цього року, в порівняння з аналогічним періодом 2014-го, індекс будівельних робіт склав 77,2%. Сума ж, на яку було проведено будівельні роботи, становить 4,9 млрд грн. Про це свідчать дані Головного управління статистики в м. Києві.

«За характером будівництва обсяги робіт розподілилися таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 95,7% від загального обсягу, решта – з капітального (2,2%) та поточного (2,1%) ремонтів», – зазначається у звіті.

Серед районів Києва, лідерами по виконанню будівельних робіт за 6 місяців став Дарницький район, де у відсотковому співвідношенні виконано 20% будівельних робіт. Найнижчі показники будівництва у Деснянському районі – 1,8% проведених робіт.

У Києві за період січня-травня цього року знизились обсяги будівництва. Зокрема, індекс будівельної продукції за цей час, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, становить 77,4%. Так, у столиці за п’ять місяців виконано будівельних робіт на 4,04 млрд грн.