Коли реконструюватимуть Контрактову площу

24 Липня 2015 12:00
777-konstantin.blogspot.com

777-konstantin.blogspot.com

Реконструкція Контрактової площі в Києві може початися вже найближчої весни. Все, що для цього необхідно, — це фінансування. Новий вигляд Контрактової буде створено відповідно до проекту-переможця міського конкурсу на реконструкцію площі, який проходив у травні.

Взимку, до початку реконструкції, може бути проведено розчищення площі і деякі роботи з благоустрою. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

14 липня відбулася презентація проекту-переможця «Київська вітальня» від студії Buro-o. За ідеєю його розробників, реалізація проекту дозволить поетапно створити на Контрактовій площі новий європейський простір для людей будь-якого віку і з будь-якими інтересами. Автори проекту хочуть реконструювати вулицю П. Сагайдачного і створити бульвар на тій частині, яка прилягає до Контрактової площі. На цій вулиці буде відновлено Контрактовий сад, для чого планується висадити дерева навколо пам’ятника Григорію Сковороді.

Також планується відкрити підземний археологічний музей у «зрізаному» пагорбі біля пам’ятника Сагайдачному. Буде облаштований транспортний хаб, для чого заборонять рух на площі перед Подільською РДА та НаУКМА. Оновлену площу прикрасять нові вуличні меблі та бруківка, а також різні сценарії освітлення.