Кванджу-2015: Здолали завдяки характеру

11 Липня 2015 10:29

1-3

Студентська сбірна України продовжує свій виступ на Універсіаді у Південній Кореї. У четвер, 9 липня, наша команда у матчі за 9-16 місця зустрічалась з Іраном. Гра видалась дуже важкою для підопічних Володимира Лозинського, оскільки в основний час переможця не було виявлено. Тільки в серії післяматчевих пенальті «жовто-блакитним» вдалось схилити чашу терезів на свій бік.

Шанс відкрити рахунок першими випав українцям, але Ігор Загальский не скористався нагодою реалізувати пенальті. Натомість сбірна Ірану свою можливість відзначитись у першому таймі не змарнувала. На 66 хвилині положення «жовто-блакитних» ускладнилося, оскільки азіатам вдалося подвоїти рахунок. Але наші хлопці вчасно смогли продемонструвати характер. Спочатку вийшовший га заміну Ігор Мединський відіграв один м’яч, а за п’ять хвилин до закінчення основного часу Сергій Панасенко вировняв становище. За регламентом команди відразу пробивали серію одинадцятиметрових ударів, в якої, до речі, теж довелося похвилюватися. За рахунок 3:3 українці двічі хибили з позначки, але стільки же схибив і суперник. Потім ще по разу гравці команд били влучно, а на гол Панасенко іранці відповили промахом. Таким чином команда Володимира Лозинського перемогла по пенальті з рахунком 5:4.

Гру українці проводили у такому складі:

16.Сергій Чернобай – 3. Ігор Куріло, 4. Євген Зубок (14. Длявер Нурідінов, 46), 5. Артем Бутенін, 6. Артур Западня (18. Андрій Єфремов, 69) – 8. Олександр Єрмаченко, 12. Максим Боровець, 17. Ігор Загальский (10. Сергій Панасенко, 31), 20. Антон Котляр – 9. Віталій Богданов (7. Ігор Мединський, 57), 15. Богдан Семенець.

Післяматчеві пенальті: Котляр – 1:0, Агазамани – 1:1, Єфремов – 2:1, Давооді – 2:2, Западня – 3:2, Захірі – 3:3, Зубок – 3:3 (повз ворота), Мірабі – 3:3 (повз ворота), Боровець – 3:3 (повз ворота), Ахмаді – 3:3 (воротар), Куріло – 4:3, Карамібасері – 4:4, Панасенко – 5:4, Асгарі – 5:4 (повз ворота).

Наступну зустріч у матчі за 9-12 місця наша команда зіграє 11 липня, де її суперником буде сбірна Китаю. Гра розпочнеться у 10:30 за київським часом.