Польща готова інвестувати близько 200 млн дол. у будівництво метро на Троєщину

30 Липня 2015 12:53
vkurse.ua

vkurse.ua

Польський бізнес готовий інвестувати близько 200 млн доларів США в будівництво метро на Троєщину в Києві.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський за результатами зустрічі з делегацією польських інвесторів, повідомили в прес-службі КМУ.

Мова йде про першу чергу будівництва від станції “Подільська” до станції “Райдужна”, довжиною 5,9 км з п’ятьма станціями.

Термін реалізації проекту – 3 роки.

В уряді повідомили, що питання будівництва метро на Троєщину вперше було поставлено 30 років тому і досі не було вирішене.

Зараз на цьому житловому масиві проживає 450 тис. осіб, включаючи перспективну забудову населення може зрости ще на 120 тис. чоловік.

“Будівництво метро – питання, якому уряд приділяє особливу увагу, незважаючи на те, що не вистачає ресурсів. Україна втратила п’яту частину своєї території та економіки. Ми фактично – у стані війни, і потребу в коштах на військовий блок постійно зростає.

Тому інвестування проектів з будівництва нашої інфраструктури – це підтримка України в складний її період “, – зазначив В.Вощевський, подякувавши інвесторів з Польщі.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість додатково зібратися і обговорити умови кредитування проекту з будівництва метро в Києві польським банком.

Джерело: Вкурсе