В київському метро з’явилися термінали для безконтактної оплати MasterCard PayPass

14 Липня 2015 12:38
inspired.com.ua

inspired.com.ua

Київський метрополітен встановив термінали для безконтактної оплати MasterCard PayPass, завдяки яким проїзд у метро можна буде оплатити своєю платіжною або кредитною карткою, не купуючи жетони і проїзні.

Українська столиця стала п’ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго і Бухаресту), де оплатити проїзд у метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи власну безконтактну банківську картку з системою PayPass або платіжний пристрій.

Такими турнікетами обладнали вже 17 центральних станцій: «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська». Невдовзі турнікети усіх столичних станцій метро будуть приймати оплату банківськими безконтактними картками MasterCard.

Пасажири матимуть можливість сплатити за проїзд банківською платіжною карткою з технологією безконтактних оплат MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. Це значно підвищить комфорт користування метро не тільки киянам, але і всім іноземним туристам та гостям міста. Еквайєром платежів в даному проекті виступить АТ «Ощадбанк». Проект було реалізовано в рамках «Smart City», довгострокової програми інновацій та розвитку Києва.

 

Джерело: Іnspired