Бібліотеки Святошина запрошують відсвяткувати День знань

31 Серпня 2015 12:20
kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

1 вересня – не лише перший шкільний день, а ще й старт нового бібліотечного сезону. Тож до Дня Знань бібліотеки ЦБС «Свічадо» підготували цікаві заходи. Про це повідомили в Святошинській РДА.

Бібліотека ім.М.Дубова запрошує на літературний вернісаж «Глибинь науки творча і жива». Під час цього заходу бібліотекарі не лише привітають учнів з Днем Знань, а й здивують цікавими новинками. Експрес-виставки «Вчитись – значить мислити» та «Разом у майбутнє» оформлені в ЦРБ ЦБС «Свічадо» та бібліотеці ім.О.Блока. Учні мають можливість розширити коло свого читання ознайомившись із інформаційною ініціативою «Від букваря до енциклопедії» в бібліотеці «Промінець».

Огляд літератури «Першовересень кличе у клас» підготувала бібліотека ім.Н.Рибака. Цікавою для учнів буде бесіда «Чарівне коло знань» в бібліотеці «Книжкова світлиця» та виставка-порада «Почалася пора золота: йде до школи вся дітвора» в бібліотеці «Джерело».

1-го вересня прихильники новітніх технологій зможуть взяти участь у віртуальній подорожі «Західні ворота рідного міста» у Інтернет-центрі Центральної районної бібліотеки. А шанувальникам екранних мистецтв цього святкового дня запропонують перегляд нових мультфільмів та кінофільмів в медіа-центрі бібліотеки.

І, звичайно ж, як завжди завзяті читачі зможуть просто взяти книжки та журнали для читання вдома. Доки шкільних завдань ще не так багато, можна встигнути насолодитись захоплюючими пригодами, розгадати карколомні детективні загадки чи, зрештою, надолужити прогаяне в позакласному читанні.

Джерело http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4718/news/1440959106.html