Київ застряг у гігантських заторах: чому в місті їх так багато

5 Серпня 2015 10:10
tsn.ua

tsn.ua

До осені місто перекриватимуть через ремонт

Серпень стане справжнім випробуванням для столичних автомобілістів. До 20 серпня триватиме ремонт на Південному мосту, де обмежено рух транспорту, дорожні роботи тривають на площі Перемоги в районі цирку, а вулиця Борщагівська взагалі перекрита для проїзду транспорту через провал на дорозі.

ПІВДЕННИЙ. На Південному мосту дорожники змінюють гідроізоляцію і асфальт, з частковим перекриттям руху транспорту, роботи триватимуть до 20 серпня. Водії вже відчули незручності, стоячи годинами в заторах вранці. У КК “Київавтодор” запевняють, що конструкції моста потребують термінового ремонту.

Незручності також торкнуться велосипедистів і пішоходів. “У зв’язку з проведенням ремонту з 4 до 20 серпня буде перекрито рух для пішоходів і велосипедистів на тротуарі верхньої сторони мосту в напрямку з проспекту Бажана на Наддніпрянське шосе”, – повідомили в КК “Київавтодор”. Автомобілістам радять користуватися Дарницьким мостом (див. Інфографіку).

inf2_01

БОРЩАГІВСЬКА ЯМА. Найбільше проблем викликає величезна яма на вул. Борщагівській, яка утворилася після аварії на колекторі – під землю пішло півтори смуги дороги. Зараз вулиця Борщагівська повністю перекрита бетонними блоками біля станції швидкісного трамвая “Політехнічний інститут”. Ремонтні роботи триватимуть до 5 вересня. Через це змінилася робота маршруток, які возять людей від станції метро “КПІ”. Тепер вони стоять на вул. Польовій, а кінцева – метро “Шулявська”.

“Ми намагалися возити людей від метро “Політех”, через вул. Янгеля, там є альтернативний проїзд, за яким можна минути провал. Але цей проїзд закрило керівництво інституту. Вплинути на них ми не можемо”, – говорить директор маршруту Микола Бацан.

ПЕРЕМОГИ. Триває ремонт площі Перемоги. Її обіцяють повністю відкрити для проїзду транспорту до 20 серпня. 5-6 серпня буде ночами перекриватися руху транспорту для укладання асфальту по вулицях, що примикають до площі Перемоги. Триває ремонт на Святошинському шляхопроводі, біля метро “Святошин”. Ремонт буде закінчений до 20 серпня. Зараз обмежений проїзд на одній із смуг мосту.

ТУЛУЗИ. Вчора стартував ремонт вул. Тулузи – від Окружної дороги до проспекту Леся Курбаса. Тут замінять два шари асфальтобетонного покриття проїзної частини, відремонтують зливову каналізацію, завдадуть дорожню розмітку. “Ділянку від Окружної дороги до вул. Ромена Роллана ми зробимо до 20 серпня, решту у вересні. Але вулицю Тулузи ми не перекриваємо, по ній їздять машини. Лише на одну ніч ми повністю перекриємо цю ділянку, щоб покласти асфальтобетон.