Киянам даватимуть гранти на проведення ремонтів у під’їздах

17 Вересня 2015 12:29
kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

Міські влада виділятиме гранти на ремонт

У рамках підготовки до зими в Києві масово ремонтують житлові будинки та під’їзди. Проте надалі влада має намір залучати до ремонтів і самих мешканців.

“Цього року в Києві відремонтували півтисячі дахів і фасадів, 120 ліфтів замінили. Роботи дуже багато. Ми позначили їх на інтерактивній карті, з нею можна ознайомитися на сайті КМДА. Також ми аналізуємо звернення киян щодо того, де необхідно зробити ремонти, відзначаємо їх на карті, і, спираючись на інформацію з гарячих ліній, формуємо список на наступний рік”, – повідомив під час відео-інтерв’ю в прес-центрі “Сьогодні Мультимедіа” заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв.

Він зазначив, що в місті вже почали реалізацію проекту співфінансування – коли влада виділяє частину грошей на ремонт, а об’єднання мешканців також фінансово беруть участь в ремонті своїх будинків.

“Не потрібно чекати, що хтось прийде і все зробить. Ми реалізуємо програму співфінансування в будинках, де є ОСББ. 16 об’єднань мешканців вже виграли конкурс на реалізацію енергозберігаючих проектів. У наступному році на проект співфінансування буде виділено кілька мільйонів гривень”, – розповів Пантелєєв.

За словами чиновника, в таких випадках до відремонтованих під’їздах ставляться набагато дбайливіше. “Люди, коли беруть участь фінансово в ремонтах, зовсім по іншому ставляться, ніж коли все зроблено “на шару”. Приїжджаємо через пару місяців – а там все обписати, оббито, а де мешканці фінансово брали участь в ремонті – зовсім інше ставлення, і на підвіконнях стоять квіти”, – повідомив він.