Величезний маркет одягу українських брендів проходить у столиці

20 Вересня 2015 09:18
kiev-ukr.segodnya.ua

kiev-ukr.segodnya.ua

Нові колекції представлять близько 200 брендів одягу, взуття та аксесуарів

19-20 вересня в Києві у великому залі галереї D12 пройде вже п’ятий маркет Всі.Свої, присвячений виключно одязі, взутті і аксесуарам від молодих українських брендів. Пілотний проект відбувся 25-26 квітня 2015 року, він відкрив серію fashion маркетів “Всі.Свої”.

“Всі.Свої” нової осінньо-зимової серії – це спеціалізований fashion-маркет, де зберуться разом більше 200 молодих українських брендів одягу, взуття та аксесуарів. Всі учасники розмістяться на двох поверхах галереї D12, з чудовими верандами для відпочинку.

Мультибрендовий маркет “Всі.Свої” відомий найбільшим зібранням кращих українських брендів одягу, достатньою кількістю примірочних і дзеркал, надихаючої атмосферою і приємним музичним супроводом. Це відмінна альтернатива стомлюючого шопінгу вихідного дня, приємне дозвілля, де якісний одяг, музика, їжа і тераси для відпочинку – в одному місці.

На осінньо-зимовому маркеті свої нові колекції представлять близько 200 брендів одягу, взуття та аксесуарів. Серед них бренди, які спеціалізуються на осінніх пальто і таких модних у цьому сезоні Кейп і кардіганах, марки взуття, модні бренди одягу тощо.

Маркет стане регулярним і проходитиме щомісяця.

Наступні серії “Всі.Свої” пройдуть в галереї D12:

10-11 жовтня
14-15 листопада
12-13 грудня

Головна мета маркету “Всі.Свої” залишається незмінною: познайомити національного покупця з “усіма своїми” українськими брендами, поширити тенденцію переваги національного бренду всім іншим, виховати віру в його якість, а також взяти курс на позитивний патріотизм в моді.

Коли: 19-20 вересня
Де: Десятинна, 12
Вхід вільний