Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival’15 стартує у Києві

2 Жовтня 2015 09:38
perspektyvy.kiev.ua

perspektyvy.kiev.ua

3 жовтня в Києві пройде IV Фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival’15.

Із 150 робіт у фінал потрапили 40. «Цього року тематика робіт, в порівнянні з попередніми роками, дуже різноманітна: крім класичних тем, як от здоровий спосіб життя та дбайливе ставлення до довкілля, багато фільмів розкривали питання гендерної рівності, енергозбереження, громадської активності, впроваджень інновацій, саморозвитку. Чимало реклам були про велокультуру та переваги велосипеду, як транспорту. Традиційно, для фестивалю актуальні теми допомоги армії, екології, етичного ставлення до тварин», – повідомляють організатори.

«Мене особисто тішить, що цього року є пласт пародійних, трешевих робіт: про ерекцію від соцмереж, ґаджети, яким вже за 2 хвилини місце в зливному бачку та передвиборчу гречку. Ще була хороша робота з Росії, шкода, що антиукраїнська позиція автора змусила нас застосувати щодо нього санкції», – сказала співзасновниця фестивалю Наталя Шевчук.

У програмі – воркшоп для творців соціальної реклами від провідних рекламістів країни, покази від партнерів фестивалю та перегляд ексклюзивної позаконкурсної програми.

Конкурсна програма завершиться церемонією нагородження фіналістів та переможців Molodiya Festival’15. Цього року найкращі роботи відзначать Фонд ім. Гайнріха Бьолля в Україні, Британська Рада в Україні, Чеський центр в Києві, компанія White House, Асоціація велосипедистів Києва, бренди «Помаранчевий ровер», veliki.ua, «Перекотиполе» та Mitre.

«Традиційно одним з пріоритетів фестивалю є тема екології, тож цього року ми фокусуємось на даній проблематиці. Фестиваль розпочнеться з конференції, метою котрої є донесення до слухачів практичної інформації щодо впровадження екологічних альтернатив у побуті», – сказав співзасновник фестивалю Ігор Мельник.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1091706827513701/.

Програма фестивалю:

12.00 – 17.00 – EcoLifeHackers: еко-практична конференція в рамках Molodiya Festival’15.

17.00 – 17.30 – Воркшоп керівника креативної групи агенства PROVID Влада Галяпи «Ідеялогія: як виростити і виховати ідею, щоб за неї не було соромно».

17.30 – 18.30 – Позаконкурсна програма.

18.30 – 20.00 – Конкурсна програма. Церемонія нагородження переможців. Виступи журі.