В столиці відкриється парк «Кадетський Гай»

16 жовтня 2015 11:26

22

У Солом’янському районі столиці з’явиться новий парк під назвою «Кадетський гай», пише директор КП «Київський центр розвитку міського середовища» Денис Півнєв на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Парк розміститься на розі вулиць Кадетський Гай та Івана Пулюя.

Фото: facebook.com/Денис Півнєв

За словами Півнєва цю територію багаторазово намагалися забудувати, але небайдужі мешканці та один із депутатів Київради, які прагнуть зробити Київ більш «зеленим», відстояли цю землю.

Київрада вже ухвалила рішення присвоїти території статус парку і визначила його межі.

«До речі, вже є концепція і спільне бачення його розвитку. Насамперед у новоствореному парку планується побудувати бювет. Далі — більше: доріжки, благоустрій території», — написав Денис Півнєв у своєму повідомленні у «Фейсбуці».

 

Також він повідомив, що в рамках програми «Київ-місто-парк» планується створити нову систему фінансування та менеджменту для київських парків. Її основа, полягатиме у співпраці між активістами, місцевими громадами та меценатами, а мета її в тому, щоб весь Київ був суцільним парком.

Півнєв запрошує всіх, хто має активну життєву позицію і хоче зробити парки краще, приєднатися до волонтерів.

Активісти різних столичних парків можуть приходити в офіс КП «Київський центр розвитку міського середовища», щоб поспілкуватися і поділитися досвідом.

Зустрічі проходять щосереди о 18:30 в Департаменті містобудування та архітектури на вул. Хрещатик, 32.

Зв’язатися з активістами можна через сторінку «Київські парки».

Ще один спосіб допомогти місту стати зеленим — взяти участь у проекті «Посади дерево».