Кияни збільшили борги за електрику на мільйони

18 листопадаа 2015 10:40

6

у столиці з початку року зросла заборгованість споживачів за електроенергію на 121,4 млн грн і станом на початок місяця перевищила 833,4 млн грн.

Про це » повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

«Основними причинами зростання цієї заборгованості стало збільшення боргів за електроенергію КП «АК «Київводоканал» та населення столиці. Сумарно заборгованість цих споживачів збільшилась на 140 млн грн і досягла майже 538 млн грн», – наголошують в компанії.

Зокрема, заборгованість «Київводоканалу» за 10 місяців цього року зросла на 85,2 млн грн, до 353,7 млн грн.

«Наразі його розрахунки з «Київенерго» є найнижчими та становлять лише 81% від відпущеної йому електроенергії», – йдеться в повідомленні.

В той же час, борги населення з початку року збільшились на 55,1 млн грн або майже на 43%, до 184,2 млн грн.

«Борги підприємств, які обслуговують житловий фонд столиці (ЖЕО), з початку 2015 року збільшились на 10,7 млн грн і досягли 103,7 млн грн. Зростання відбулось передусім через збільшення на 15% заборгованості за електроенергію комунальних ЖЕО м. Києва. Станом на 1 жовтня їх заборгованість складала 79,2 млн грн», – наголошують в компанії.

Також, у «Київенерго» зазначають, що від рівня розрахунків безпосередньо залежить модернізація електричних мереж та електричного обладнання столиці та як результат – якість надання послуг з електропостачання.

«Зауважимо, що відповідно затвердженого регуляторними органами нормативу, 95,3% всіх коштів споживачів за електричну енергію перераховуються ДП «Енергоринок», решта 4,7% залишається у «Київенерго» для реалізації виробничих програм», – заяви вили в компанії.