На безкоштовні та відкриті лекції, дискусії та круглі столи на суспільно важливі теми запрошує проект Відкрита Школа Історії

22 листопадаа 2015 16:32

42

Автори популярного інтернет-проекту Likбез. Історичний Фронт – фахові історики, представники провідних наукових та освітніх установ України проведуть у Києві триденну сесію проекту Відкрита Школа Історії.

Захід є БЕЗКОШТОВНИМ і ВІДКРИТИМ, тож долучитись може кожен охочий.

Київська сесія проекту Відкрита школа історії, ввключатиме в себе відкриті лекції, дискусії та круглі столи на суспільно важливі історичні теми, котрі так чи інакше стають інструментом пропаганди, також разом із польськими колегами з Ягелонського університету проведуть дискусію про Україно-Польські звязки в історичному минулому, як це впливає на сьогоднішні взаємовідносини, і як формує звичайні побутові звязки між українцями та полякми. Усі учасники та слухачі зможуть безпосередньо поспілкуватись та подискутувати з лекторами проекту.

Окрім освітніх заходів, в рамках Київської сесії проекту Відкрита школа історії відбудуться культурні вечори: літературний, театральний та музичний.
«ВІДКРИТА ШКОЛА ІСТОРІЇ» – це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та громадського проекту Likбез. Історичний Фронт.

Партрнери проекту:
Інститут історії України НАН України,
Український інститут національної пам’яті,
Історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка,
Національний Музей Історії України – НМІУ.

Проект відбувається за підтримки Адміністрація Президента України.

Проект Відкрита школа історії спрямовано на розвінчання історичної міфотворчості та ідеологізації історії. Інформація, яку отримають слухачі, допоможе орієнтуватися у тих історичних темах, що на сьогодні стають об’єктом маніпулювання під час інформаційної війни та політичних дискусій. Проект є некомерційним та позаполітичним.

Сесія Відкритої школи історії відбуватиметься у Києві 20-22 листопада.

Завершить Київську сесію Відкритої школи історії концерт лідера гурту Тінь Сонця (Sun Shadow), Сергія Василюка, з його акустичною програмою.

Дізнатися більше:  https://www.facebook.com/openhistoryschool