З’явилась онлайн карта небезпечних шкіл Києва

2 листопадаа 2015 11:32

36

на сайті столичної СЕС в тестовому режимі запустили інтерактивну карту моніторингу столичних шкіл на відповідність нормам санітарного законодавства.

На карті навчальні заклади розділені на три критерії: відповідає нормам, частково відповідає (гімназія “Київська Русь”, школа №278) і не відповідає (школа №22).

За словами Олега Рубана, рішення про комплексний аналіз всіх навчальних закладів Києва було прийнято після події у столичній гімназії “Київська Русь”, де фахівці СЕС виявили перевищення формальдегіду і фенолу в повітрі більше ніж у три рази – через неякісне покриття підлоги.

“Протягом четвертого кварталу наші фахівці ретельно проаналізують всі навчальні заклади столиці на відповідність нормам санзаконодательства. Після цього вони заповнять електронні реєстраційно-контрольні картки, які будуть автоматично відображатися на інтерактивній карті міста”, – пояснює Рубан.

У кожній електронній картці міститиметься інформація про харчування, освітлення, мікроклімат в школах, шумах, вологості, стан водопроводу, каналізації, туалетах, захворюваності дітей, щепленнях, організації фізичної активності, проведенні профпроцедур, а також наявності в повітрі таких речовин, як формальдегід, бензол і вуглекислий газ.