Додатки для знайомств вводять часові обмеження, щоб стимулювати побачення “вживу”

10 Грудня 2015 16:39

5

Програма Hinge почала давати своїм користувачам тільки 24 години на те, щоб зав’язати контакт, інакше вони більше не побачать одне одного у списку можливих кандидатів. Спілкуватися в додатку тепер можна лише протягом 14 днів. Якщо за цей час пара не обмінялася телефонами або не домовилася про зустріч, то побачитися “наживо” вже не вийде, оскільки розмова у чаті безслідно зникне.

Зміни дали свої плоди: за перший тиждень було зафіксоване 70-відсоткове зростання активності в чатах. Крім того, пари стали вдвічі частіше обмінюватися номерами телефонів.

Подібні новації пробують вводити також Bumble, JSwipe та інші додатки для знайомств.

На думку соціального психолога з Північно-Західного університету (штат Іллінойс) Елі Фінкель, часові обмеження – це чудова ідея. “Знайомства, як, утім, й інші галузі людського життя, відрізняються такою тенденцією: якщо чогось бракує, його цінність зростає. Ось чому рекламні акції, наприклад, мають обмежений період дії. Так само і факт, що саме цей кандидат скоро стане недоступним для вас, посилює його привабливість і збільшує імовірність того, що ви ініціюєте контакт”.

Джерело: gulfnews.com