Розпочалася реєстрація на участь у другому семестрі CAPITAL ENGLISH.

17 Грудня 2015 13:58

54

17 грудня 2015 року розпочнеться реєстрація на участь у другому семестрі проекту CAPITAL ENGLISH. Зареєструватись можуть усі охочі, яким виповнилось 18 років. Детальна інформація про Проект, умови участі та процес відбору студентів, що навчатимуться в другому семестрі, – на офіційному веб-сайті Проекту за посиланням: http://www.kyivcapitalenglish.org/, а також на сторінці у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/kyivcapitalenglish.

Нагадаємо, що в рамках першого пілотного семестру Capital English 3 000 мешканців столиці отримали можливість безкоштовно вивчати англійську мову впродовж більш ніж 2 місяців. Окрім регулярних занять у класах з викладачами, студенти спілкувались з носіями мови під час зустрічей розмовного клубу. Апліканти, які не потрапили online casino на заняття в рамках першого семестру, отримали доступ до ексклюзивних онлайн-уроків з англійської мови.

Як і у випадку першого семестру, другий буде проводитись за навчальною програмою, що відповідає рівням А­1 та А­2 за загальноприйнятою європейською системою. За результатами відбору 3000 аплікантів стануть студентами другого семестру Проекту Capital English. Географію локацій проведення безкоштовних курсів буде збережено – заняття проходитимуть у кожному з 10 районів міста Києва. Як і раніше, жодна гривня платників податків не витрачена на цей Проект. Другий семестр Проекту Capital English є можливим завдяки активній участі партнерів, серед яких Британська Рада в Україні, мовна школа IQ Planet, платформа It”s Quiz, платформа SendPulse та Kyiv Lions Club.

 

Джерело: КМДА