КП “Київблагоустрій” розпочало демонтаж паркану довкола будівництва ЖК “Маргарита”, яке ведеться без жодних документів. Про це у facebook написав директор підприємства Іван Кліпа, інформує Українська правда.
“О 6:00 приступили до демонтажу будівельного паркана чергового незаконного будівництва Войцеховського – ЖК “Маргарита”, за адресою Булгакова, 12″, – написав він.
Кліпа нагадав, що раніше у 2,5 метрах від будівля школи Войцеховський без жодного документа звів 16-поверхівку.
“Суттєво порушені санітарні і будівельні норми. Поруч за планом мали збудувати ще чотири секції по 25 поверхів! Будівництво другої черги розпочали місяці півтора тому”, – додав директор “Київблагоустрою”.
Київська міліція розслідує 42 кримінальні провадження у сфері будівництва.
У січні 2015 року міліція зупинила будівництва житлових комплексів “Перлина Троєщини”, “Сосновий бір”, “Східна брама” та “Мозаїка”, які здійснюються без дозвільних документів. На самобудах було вилучено будівельну техніку. Однак роботи у “Сосновому бору” тривали.
22 квітня на будівництво житлового комплексу “Сосновий бір”, що на вул. Олевській, 15 у Святошинському районі, виїхали представники Генпрокуратури, УБЕП, УБОП, Київської та районної адміністрації.
Тоді ж Святошинська районна державна адміністрація пригнала екскаватор та демонтувала паркан і зарила котлован на незаконному будівництві ЖК “Сосновий Бір”, що на вулиці Олевській, 7.
Також у квітні демонтували незаконне будівництво на вулиці Здолбунівській у Дарницькому районі столиці.
3 червня розпочався демонтаж верхніх поверхів будинку Філарета у Десятинному провулку.
У вересні столична влада взялася за ліквідацію чергового незаконного будівництва у місті – на вулиці Петропавлівській у Подільському районі засипали котлован.
Київрада встановила відповідальність для голів департаментів Київської адміністрації, які допустили незаконні забудови в столиці.
Столичні жителі також називають незаконним і протестують проти будівництва на Микільській слобідці, яке веде екс-депутат від “УДАРу” Максим Микитась.
Наразі забудовник шукає шляхи вирішення цієї проблеми. Зокрема, пропонує мешканцям зменшити кількість будинків, відновити зону здоров’я, і збудувати Центр розвитку дитини.
Крім того, забудовник хоче відкупитись від Патріаршого собору 70 сотками землі.
Українська правда. Київ