В рік англійської мови Київ заохочуватиме містян ТБ-програмами та фестивалями

9 грудня 2015 11:45

1

У столиці заплановано провести низку заходів для популяризації вивчення англійської мови. Таке доручення дав міський голова на виконання Указу Президента України про оголошення 2016-го Роком англійської мови в Україні. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, передбачається подбати про доступність відповідних послуг з опанування цієї іноземної мови, запровадити освітні програми на телебаченні, організувати тематичні олімпіади, фестивалі, конкурси та багато іншого, аби заохотити мешканців різного віку до вивчення англійської.

Указ Глави держави передбачає розширення мережі гуртків з вивчення англійської у позашкільних навчальних закладах та мережі літніх мовних таборів. У рамках популяризації іноземної мови активізують участь загальноосвітніх закладів у навчальній програмі Європейського Союзу E-Twinning Plus, започаткують проект підвищення фахової кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників з англійської мови. Розвиватимуть і міжнародне співробітництво в частині залучення до викладання іноземних фахівців, які є її носіями мови, запровадять відповідні освітні теле- та радіопрограми.

Також поширюватимуть практику демонстрування фільмів англійською із субтитруванням, включать вивчення англійської мови до програм підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, активізують запровадження англомовних версій офіційних веб-сайтів.

Варто зазначити, що про актуальність та своєчасність рішення свідчить значний успіх безкоштовних курсів англійської мови Capital English, які ініціював Київський міський голова Віталій Кличко. Як повідомлялося, лише в першому семестрі протягом тижня надійшло 50 тисяч заявок від киян на участь у курсах. Наразі триває підготовка до другого семестру, реєстрація на який розпочнеться у грудні цього року.

Уроки англійської незабаром стануть доступними онлайн кожному, хто зареєструвався на перший семестр проекту – найкращі вчителі Британської Ради розробили ексклюзивний матеріал.