В Україні заборонили фільм «Іронія долі»

25 грудня 2015 10:19

9026

Це витікає з листа Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, адресованого телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги.

Заборона цього та інших фільмів пов’язана з «чорним списком» осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, складеним Міністерством культури у відповідності до закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України». В Україні не можна транслювати фільми та телепередачі за участі зазначених у списку осіб, йдеться у листі. Реалізувати цю заборону вповноважений центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії – тобто, Національна ради з питань телебачення і радіомовлення.

До згаданого списку внесені 40 осіб, нагадує Нацрада. Серед них, зокрема, виконавиця однієї з ролей у «Іронії долі» акторка Валентина Тализіна, яка свого часу підписалася під колективним листом на підтримку російської політики щодо Криму. Також у списку фігурують Михайло Порєченков, Григорій Лепс, Йосип Кобзон, Жерар Депардьє та інші діячі культури.