Зелені яблука корисніше за жовті чи червоні

10 Грудня 2015 08:30

3

Найвідоміші сорти зелених яблук – “Семеренка” і “Грані Сміт”. Саме в них міститься мінімальна кількість цукру, саме за це їх цінують люди, що дотримуються дієтичного харчування і прагнуть схуднути. За вмістом вітаміну С або аскорбінової кислоти зелені яблука істотно обходять своїх червоних і жовтих побратимів.

Зелені яблука здатні вилікувати навіть самий застарілий і хронічний гастрит, для цього слід очистити фрукт від шкірки і натерти на крупній тертці. Потім свіжоприготовану яблучну кашку з’їжте вранці натщесерце, утримайтеся від прийому їжі протягом п’яти годин. Продовжіть так до самого лікування. У яблуках містяться вітаміни групи В, С, Е, Р, калій, каротин, біотин, марганець, залізо, цукру, пектини і органічні кислоти. Крім того до складу плодів входить безліч мікроелементів: фосфор, калій, натрій, магній, алюміній, сірка, ванадій, бор, йод, нікель, молібден, хром, фтор і цинк.

У яблуках міститься хлорогенова кислота, яка сприяє виведенню щавлевої кислоти з організму і нормалізації діяльності печінки. Дані фрукти сприяють нормалізації діяльності травної системи і шлунково-кишкового тракту, тому з успіхом застосовуються для підвищення апетиту і попередження запорів.

Завдяки пектинам і відповідним волокнам, які містяться у великій кількості в шкірці, яблука знижують в крові рівень холестерину. Нерозчинені молекули прикріплюються до часток холестерину і тим самим сприяють його виведенню, зменшуючи ризик закупорок судин і виникнення серцевих нападів. У шкірці міститься велика кількість антиоксиданту кверцетину, який спільно з вітаміном С заважає радикалам чинити негативний вплив на людський організм.

Рекомендується вживати в їжу зелені яблука людям при недокрів’ї, авітамінозі і зниженому рівні гемоглобіну. Плоди вживаються при подагрі та хронічному ревматизмі, перешкоджають утворенню сечової кислоти. Цей чудовий фрукт підвищує стійкість організму до радіаційного впливу і має загальнозміцнювальну дію. Зелені яблука – відмінний дієтичний засіб при порушеному обміні речовин і ожирінні.