Через погодні умови киян закликають відмовитися від поїздок до декількох регіонів

19 Січня 2016 14:41
os1.i.ua

os1.i.ua

Найбільш складна ситуація із забезпеченням руху на дорогах через погодні умови залишається в Одеській та Миколаївській областях.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на  прес-служу ДСНС України.

“За даними Укравтодору на території країни заторів немає. Найбільш складна ситуація із забезпеченням руху залишається в Одеській та Миколаївській областях. З метою попередження автомобільних заторів в даних областях на автошляхах транспортне сполучення тимчасово призупинено та заборонено”, – йдеться у повідомленні.

За даними Укравтодору, у Полтавській, Херсонській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях через складні погодні умови введено попереджувальні заходи щодо недопущення аварійних ситуацій та виникнення заторів у вигляді обмеження та заборони руху автотранспортних засобів.

Зокрема, у Полтавській області обмежено рух вантажного автотранспорту та автобусів на дорогах загального користування області; у Херсонській – уже відкрито рух автотранспорту на автошляху державного значення Одеса – Мелітополь – Новоазовськ; у Дніпропетровській – обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту на автошляхах державного значення Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, Дніпропетровськ – Царичанка – Решетилівка. Знято обмеження на автошляхах Харків – Красноград – Перещепено, а також Знамянка – Луганськ – Ізварено. На Кіровоградщині заборонено рух вантажних автомобілів та рекомендовано не виїжджати з населених пунктів пасажирському транспорту, на Миколаївщині – заборона руху автомобільного транспорту на дорогах загального користування області, і на Одещині також закрито рух транспортних засобів на дорогах загального користування області.

Підрозділами ДСНС у цих областях в цілодобовому режимі організовано чергування техніки підвищеної прохідності на основних автошляхах держави для оперативного вивільнення людей із транспортних засобів, які потрапили в снігові перемети. Загалом з початку ускладнення погодних умов надано допомогу у вивільнені 1 тис. 766 автотранспортних засобів і 3 тис. 672 особам.

Як повідомляється на сайті Укравтодору, введені нові обмеження на трасах. Зокрема з 18:00 понеділка в Полтавській області обмежено рух вантажного автотранспорту та автобусів трасою Р-52 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка від кордону Дніпропетровської області (де ця дорога теж перекрита) до автодороги М-03 Київ – Харків – Довжанський і трасою Т-17-37 /М-03/ – Бочки – Новий Байрак – Петрівка.

З 16:00 18 січня в Одеській області повністю закрили рух на дорогах М-05 Київ – Одеса, км 273 + 210 – км 464 + 122; М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, км 17 + 555 – км 55 + 550.

Чинні раніше введені обмеження на дорогах Дніпропетровської області. Закрито траси М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, км 72 – км 151; Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, км 296 + 735 – км 336 + 950; Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв, км 53 – км 179; Н-23 Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя, км 81 + 735 – км 105 + 313. Обмежено рух вантажного і пасажирського транспорту на автодорогах Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, км 414 – км 450; Р-52 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, км 24 – км 96.

У Кіровоградській області заборонено рух вантажних автомобілів і чинна рекомендація пасажирському транспорту не виїжджати з населених пунктів області.

У Миколаївській області повністю заборонено рух автомобільного транспорту дорогами загального користування.

В Одеській області повністю заборонено рух великогабаритних транспортних засобів, а також перекрито автодороги М-05 Київ – Одеса, на ділянці км 321 + 000 – км 464 + 122; М-05-01 об’їзд Одеси; М-13 Кіровоград – Платонове (на Кишинів); М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог); М-15 Одеса – Рені (на Бухарест); М-16 Одеса – Кучурган (на Кишинів); М-27 Одеса – Іллічівськ; М-28 Одеса – Південний – /М-14/; Р-70 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші – /М-15/; Р-72 КПП “Старокозаче” – Білгород-Дністровський.