Квартиру в столиці можна купити в межах $22-23 тис

26 Січня 2016 17:44
dr.ck.ua

dr.ck.ua

Середній термін експонування квартири в Києві від моменту виставлення на продаж до підписання договору становить близько півтора місяця, але лише за умови ціни, що адекватна тій, яку готовий заплатити покупець. Мінімальні ціни на столичне житло коливаються в межах $22-23 тис.

Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на  Domik.ua.

У випадках, коли квартира виставляється на продаж за завищеною ціною, швидкість її зниження до середньоринкової безпосередньо залежить від обставин продавця. Якщо він не поспішає, ціна може триматися і півроку. Якщо ж продавцеві потрібно терміново провести розмін і роз’їзд або він виїжджає за кордон, він готовий знижувати вартість швидко і суттєво.

Ситуація, яка спостерігається зараз, мало чим відрізняється від ситуації, яка була півроку чи рік тому. Мало змінилася і вартість квартир: середня ціна по Києву, незважаючи на явно виражений спадний тренд, за півроку знизилася всього на 7,9%. А середня вартість квартир і зовсім не змінилася. Сьогодні найбюджетнішу квартиру в столиці можна придбати за ціною $22-23 тис. – за таку ціну продаються “гостинки” на Лівому березі. Що стосується таких житлових масивів, як Воскресенка, Стара Дарниця, Соцмісто, то там двокімнатну квартиру можна придбати за ціною від $35 тис.

Площа стандартних “готельок” – 22-23 кв.м, а значить, квадратний метр у них обходиться в $1 тис. Значно дешевше коштує квадратних метр трикімнатних квартир у тих же районах – ціна таких квартир, особливо суміжно-роздільних, лише на декілька тисяч доларів перевищує вартість двокімнатних, а іноді і нижче оної. Однак попит на таке житло майже нульовий.