Київська влада продовжує опалювати вулиці (фото)

4 Січня 2016 15:28

Ш

Всупереч широко розрекламованої кампанії київської міської влади щодо реформування сектору житлово-комунального господарства та готовності Києва до опалювального сезону, у столиці від початку року сталось 25 аварій на тепломережах , а кияни фіксують випадки халатності столичних господарників.

«Кияни вже побачили платіжки і переконалися, що тарифи відповідають “європейському” рівню. А чи відповідає якість послуг цьому рівню? Можливо міській та районній владі варто більше уваги приділяти виконанню своїх безпосередніх обов’язків, а не власному піару», – говорить експерт з місцевого самоврядування Олександр Федоренко, коментуючи зафіксований ним випадок «опалювання» вулиці.

На фото видно як парують віконця підвалу по вулиці Саратівській, 10-а в Шевченківському районі м. Києва.

«Кличко заявив, що перебоїв з теплом у будинках киян не буде, що будуть встановлені теплолічильники і кияни зможуть економити на оплаті за тепло. Виникає питання: хто платить за опалення вуличного повітря? Може одночасно з встановленням лічильників треба провести відповідні ремонти теплотрас і комунікацій в будинках?» – звертає увагу експерт.

Нагадаємо, встановлювати газові лічильники Київгаз зобов’язує Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» за кошт газорозподільного підприємства. За планом «Київгаз» мав встановити 16 тис. 400 газових лічильників.

У квітні 2015 р. уряд вдвічі знизив нормативи споживання газу населенню без лічильника. В той же час, діючі тарифи для клієнтів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на гаряче водопостачання та централізоване опалення встановлені Постановою НКРЕКП від 31.03.2015 № 1171.