Маршрутки в Києві замінять на тролейбуси та автобуси великої місткості

22 Січня 2016 13:04

09

Протягом наступних трьох років у Києві мінятимуть транспортну модель. Під масштабні зміни потрапить рухомий склад громадського транспорту та схеми маршрутів.

Про це повідомив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Іван Шпильовий, передає “Город Киев“. Він зазначив, що експерти зі Світового банку пропонують внести зміни,які дозволять оптимізувати роботу близько 90 автобусних маршрутів міста. Зокрема, будуть переглядатися схеми їх руху. Також пропонується замінити маршрутки в Києві на тролейбуси та автобуси великої місткості, відкрити нові маршрути.

Шпильовий додав, що для кардинальної зміни столичної транспортної моделі пропонується запровадити зміни до близько 45-50 існуючих маршрутів. Семи руху цього транспорту, переважно, необхідно просто продовжити. Крім цього, за його словами, потрібно відкрити в Києві близько 20 нових маршрутів.

Шпильовий наголосив, що для впровадження цього плану в життя мсту необхідно додатково придбати новий транспорт. Мова йде про приблизно 60 нових трамваїв, 300 автобусів і 400 тролейбусів.

Замкерівника Департаменту транспортної інфраструктури зазначив, що програма з оптимізації та модернізації розрахована на три роки. Вона охопить Троєщину, Виноградар, Харківський масив, а також центр Києва.