Подбайте про свій настрій

20 Січня 2016 13:43
cultprostir-prod.s3.amazonaws.com

cultprostir-prod.s3.amazonaws.com

Настрій – завжди мінливий. Деколи протягом дня він може змінитись декілька разів: від сердитості і взагалі перебувати десь на негативній позиції, аж до змін на краще.

 Настрій залежить скоріш від зовнішніх обставин. Кожен знайде сам для себе причини перебувати без настрою: погані погодні умови, невдалий робочий день, недосипання, сварки з друзями чи сім’єю.  Без настрою ми не відчуваємо щастя. То ж спробуймо підняти собі його та цим самим зробити себе й оточуючих трохи щасливішими.Наш настрій може негативно позначитись на оточуючому середовищі, якщо Ви будете гнівно поводити себе.
Для хорошого настрою потрібно небагато.Варто тільки більше посміхатись. Тільки позитивні думки зможуть викликати у Вас посмішку, хороший натрій, щастя. Щирий сміх викликає збільшення кількості  ендорфінів, покращення роботи серця та легенів, зміцнення імунітету. Сміх та хороший настрій ефективні борці зі стресом, а Ви будете більш спокійнішими.

Природа володіє унікальними властивостями. То чому б Вам не проводити більше часу на свіжому повітрі? У кожну пору року природа по-своєму дуже гарна, то ж пробіжки чи прогулянки разом із друзями чи домашніми улюбленцями також сприяють тільки хорошому настрою.

Хороші вчинки також добре піднімають настрій: допоможіть комусь чи зробіть приємну дрібницю. Цим самим Ви зробите щасливішим не тільки оточуючих, але й себе. Згодьтесь, що подяка чи похвала від оточуючих збільшують позитивні емоції.