Прокат фільмів з Безруковим, Депардьє та іншими персонами нон-грата заборонено

4 Січня 2016 14:25
ооолКабінет міністрів України заборонив Державному агентству з питань кіно проводити державну реєстрацію та видавати прокатне посвідчення на фільми, учасники яких включені до переліку осіб, що загрожують національній безпеці.

Про це йдеться в постанові Кабміну №1143 від 2 грудня 2015 року, текст якого оприлюднено на офіційному сайті відомства в понеділок, 4 січня.

Згідно з постановою, Держкіно також заборонено проводити державну реєстрацію та видавати прокатне посвідчення на фільми, сюжет яких містить популяризацію органів держави-агресора або радянських органів державної безпеки.

“Держкіно відмовляє у державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення у разі наявності однієї з підстав: […] одним із учасників фільму є фізична особа, яка входить в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці”, – йдеться в постанові уряду.

Нагадаємо, раніше Міністерство культури України оприлюднило доповнений список осіб, які становлять загрозу національній безпеці країни і яким заборонений в’їзд в Україну.

Список містить 83 прізвища. Серед них – Федір Бондарчук, Сергій Безруков, Жерар Депардьє, Йосип Кобзон та інші.

Джерело:http://nv.ua