10 найдивовижніших імен в світі: Кукуцаполь, Тонзіліт, Два кілограми рису…

18 Лютого 2016 17:35

5

У 2015 році країнці найчастіше називали своїх дітей іменами Анастасія та Максим (за даними Міністерства юстиції України). Але поряд із Ганнами та Олександрами в Україні реєстрували такі імена, як Жорж, Клеопатра, Амур, Хрусталіна і Софра.

У минулому році в Україні були популярними близько 60 імен, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України. Серед жіночих – Анна (Ганна), Дар‘я (Дарина), Софія, Діана, Марія, Вікторія, Тетяна, Крістіна (Христина), Єлизавета, Ангеліна, Вероніка. Крім того, популярністю користувалися імена Аліна, Каріна, Валерія, Єва, Катерина, Олександра, Поліна, Яна, Ольга, Ірина, Юлія, Аріна.

Серед чоловічих імен найпопулярнішими були Артем, Денис, Даниїл (Данило), Олександр, Андрій, Богдан, Дмитро, Нікіта (Микита), Назар, Кирил (Кирило). Популярними були також імена Віктор, Віталій, Гліб, Єгор, Іван, Ілля, Артур, Вадим, Тимофій, Михайло, Павло, Микола, Євген, Сергій, Арсен, Юрій, Тимур, Давид та Марк.

В усіх регіонах залишаються популярними такі давньослов’янські імена, як Владислав, Станіслав, Ярослав, Святослав, Ростислав.

Чимало із незвичних імен, які реєструвалися, є рідкісними не лише в Україні, але й у світі: Домисла, Далья, Оліанна, Влоята, Саліна, Патрина, Алєгра, Кіпріада, Черана, Боцана, Софра, Леайда, Лерія, Еджі, Камо, Велі, Рудій, Айва, Лаліджан, Хрусталіна, Русаліна, Антос, Хрізон, Гдан.

У першому півріччі 2015 року були зареєстровані діти з іменами: Калина, Талія, Мила, Султан, Емір, Іслам, Мілан.

Проте  найдивовижнішими іменами, якими у 2015 р. нарікали новонароджених дітей в Україні, виявилися жіночі імена: Азимаой, Султанпаша та чоловічі імена: Віват, Ейлей, Йосеф-Север’ян, Северін-Ілларіон, Мартін-Лютер та Добриня-Никитич.

Найдивовижнішими іменами у світі сміливо можна назвати ось ці:

1 місце: У Франції жила сім’я, позбавлена ​​звичайнісінького прізвища. Замість нього вона « носила » набір цифр – 1792. Синів, їх було четверо в цій сім’ї назвали іменами місяців року. Таким чином, в паспорті та інших документах це виглядало так : Січень 1792, ще Лютий 1792, Березень 1792 і Квітень 1792. Останній представник цього дивного роду, “пан Березень 1792 “, помер у вересні 1904 -го року. Дуже дивна сімейка.

2 місце: Сім’я Джексонів з міста Чикаго судячи зі всього часто хворіє, своїх п’ятьох діток назвали Менінгіт, Ларингіт, Апендицит, Перитоніт, Тонзиліт.

3 місце: Психолог Джон Трейн підготував книгу самих безглуздих найменувань, від яких страждають деякі американці. Наприклад, сім’я Май з Нового Орлеана вибрала для своїх дочок імена: Му, Ву, Гу.

4 місце: У одному селі Кандхмала є хлопець по імені Я люблю картоплю. ( Батьки її люблять, а не він. )

5 місце: «Здрастуй, Два кілограми рису! », «Привіт, Срібний долар! ” – Приблизно так вітають один одного при зустрічі два жителі району Кандхмал в індійському штаті Орісса. Цей куточок Індії тримає першість по самих незвичайних іменах, які вигадують батьки для своїх чад. Два кілограми рису – пам’ять про посланий державою подарунок: саме таку міру рису видають за рішенням держави за кожну народжену дитину.

6 місце: Думається, після цього дівчинка на ім’я Принцеса Діана і хлопчик, охрещений Гамлетом, що з’явилися на світ в Харкові в 1998 -му році, здадуться вам всього лише маленькою безневинною витівкою їх батьків.

7 місце: Лоріерік ( «Ленін, Жовтнева Революція, Індустріалізація, Електрифікація, Радіофікація і Комунізм » ), Урюрвкос ( «Ура, Юра в космосі!”), Кукуцаполь ( « Кукурудза – цариця полів» ), Лагшмівара ( «Табір Шмідта в Арктиці » ), Даздраперма ( « Да здравствует Первое мая! “).

8 місце: Ім’я міс С. Еллен Джорджіане Сер- Леккен, яка народилася в 1979 році в штаті Монтана, США. Перша буква С – це початок її імені, яке складається “всього лише” з 598 літер . Близькі звуть її Сноуоул або просто Олі. Ну а переписувачі населення, мабуть, ще простіше: «О, Господи! Знову вона! »

9 місце: На Гавайських островах в одну зі шкіл міста Гонолулу вступила молодша дочка власника одного з місцевих ресторанів. Її ім’я та прізвище складаються з 102 літер. Ось вони: Напу-Амо-Хала-Она-Она-Анека-Вехи-Вехи-Она-Хивеа-Нена-Вава-Кехо-Онка-Кахе-Хеа-Леке-Еа-Она-Ней-Нана-Ниа-Кеко-Оа-Ога-Ван-Ика-Ванао. Її так і не змогли внести до класного журналу. Російською мовою це означає: «Численні прекрасні квіти гір і долин починають наповнювати Гаваї в довжину і ширину своїми пахощами ».

10 місце: Знаменитий художник Пабло Пікассо відомий всім. Але далеко не всі знають повний набір його імені та прізвища. Пабло Дієго Хозе Франциско де Паула Хуан Непомука Кріспін Кріспіан де ла Сантісіма Тринідад Руїз і Пікассо. Всього в його імені та прізвищі 93 літери. Адже Пікассо – іспанець, а в Іспанії такий пишний набір імен зовсім не рідкість.

За матеріалами Цікаво знати, Дети, Наша мама