До голови Печерської РДА можна звернутись через месенджер “Viber”

13 Лютого 2016 10:18
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Відтепер печеряни зможуть особисто звернутися до голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука через створену мобільну групу в популярному месенджері «Viber». Про це інформує сайт Печерської райдержадміністрації.

– Фактично я створив для своїх мешканців цілодобову і оперативну «гарячу лінію» використовуючи свій мобільний номер телефону в месенджері «Viber», за допомогою якої печеряни зможуть залишати свої звернення з описом конкретної проблеми або побажання, додавати фото – та відеоматеріали. Всі звернення я буду розглядати особисто та гарантую миттєву реакцію і зворотній зв’язок, – повідомив Сергій Мартинчук.

Для того, щоб приєднатися до публічного чату в месенджері «Viber», необхідно залишити повідомлення на офіційній сторінці Печерської РДА в соціальній мережі «Facebook» із зазначенням свого мобільного номеру телефону та фактичного місця проживання.

Нагадаємо, що в мережі Instagram діє акаунт очільника Печерського району (@sergey_martynchuk), через який Сергій Мартинчук нещодавно оголосив флешмоб: «Оціни роботу комунальних служб з прибирання снігу у центрі Києва».