Київ – місто в якому є місце дитині! У міської влади вимагають повернути незаконно приватизовані та віддані в оренду чиновникам приміщення дитсадків

5 Лютого 2016 15:59
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел


 

На сайті Київської міської ради зареєстрована петиція голови київського відділення Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» Олександра Федоренка з вимогою до міської влади повернути громаді Києва приміщення дитсадків, які були незаконно приватизовані та перебувають в оренді, та відновити їх діяльність.

Суть звернення

Київ – місто, в якому є місце дитині!

Повернути громаді Києва приміщення дитсадків та відновити їх діяльність

Сьогодні у столиці працюють більше 550 дитячих садочків, це біля 50 садків на кожен район міста (в найбільших за чисельністю спальних районах Києва – Дніпровському, Деснянському та Оболонському – 60-70 садків). Проте, кількість місць у цих дошкільних закладах не відповідає наявній потребі. Станом на кінець 2015 р. влаштування у дошкільні навчальні заклади Києва (без урахування дітей переселенців) потребують понад 14 тисяч дітей.

Київська міська рада має розглянути питання з врегулювання даної критичної ситуації. Зокрема, прискіпливо вивчити ситуацію з приміщеннями дошкільних закладів, які протягом останніх 20-ти років не використовувалися за призначенням. Повернення приміщень колишніх дитячих садочків, які столична влада безвідповідально та незаконно у різні часи передала новим «господарям», має значно збільшити кількість дитячих садочків для громади, необхідних для виховання дітей. Дитяча група – замість офісу чи магазину!
Також Київська міська рада має відновити функціонування дитячих дошкільних закладів у тих приміщеннях, які були відібрані під довготермінову оренду. Майно дитсадків на базі приміщень, які наразі займають державні установи (суди, фіскальна служба, прокуратура та ін.), має бути повернене для використання за належністю громаді. Держустанови мають звільнити місце для малечі. Дитсадок – дітям, а не чиновникам!

Як підписати петицію
Щоб підписати вже зареєстровану петицію, зайдіть на сайт петицій.

У правій колонці побачите форму для заповнення (ПІБ та email), яку слід заповнити. Введіть символи з картинки і натисніть кнопку «Підписати».