Райради зможуть контролювати розміщення реклами та видаватимуть дозволи на створення муралів

10 Лютого 2016 11:50
business-tv.com.ua

business-tv.com.ua

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків депутати підтримали із зауваженнями проект рішення “Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13 липня 2015 року № 787/1651 “Про управління районами міста Києва”. Про це повідомили в прес-службі Київради.

Депутати профільної комісії запропонували доповнити проект документу наступними пунктами:
– райради здійснюють контроль за будівництвом відповідно до проектно-будівельної документації (доповнення пункту 6 чинної редакції);
– проведення районних ярмарків та фестивалів (доповнення пункту 9 чинної редакції);
– надання погодження на прийняття об’єктів з державної у комунальну власність міста; надання погодження на передачу об’єктів з комунальної власності до державної (доповнення пункту 10 чинної редакції);
– райради здійснюють контроль за виконанням рішень Київради щодо розміщення зовнішньої реклами; надання дозволів на розміщення муралу (окремий пункт).

Наразі проект рішення “Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13 липня 2015 року № 787/1651 “Про управління районами міста Києва” знаходиться на розгляді постійної комісії Київради з питань власності.