Тринадцятирічна київська школярка виграла престижний міжнародний турнір з тенісу

2 Лютого 2016 15:59
Фото з відкритих джерел

Тринадцятирічна київська школярка Марта Костюк виграла престижний міжнародний турнір «Маленькі аси» у французькому місті Тарбсе.

На змаганнях українська школярка Марта Костюк разом з Камілою Бартон (Рига, Латвійська Республіка) виграла чемпіонський титул у парному розряді. У фіналі дівчата завдали поразки британській парі Холі Фішер-Елма Радукану – 6:2, 6:1.

Марта Костюк також стала чемпіонкою неофіційного чемпіонату Європи у своїй віковій категорії, обігравши у фіналі представницю Чеської Республіки Денісу Хіндову – 6:2, 6:1.

Завтра київська учениця Марта Костюк у складі збірної України вирушає до Угорщини на відбірковий турнір чемпіонату Європи серед чотирнадцятирічних тенісисток.

Нагадаємо, у грудні 2015 року вихованка столичного навчального закладу «Школа екстернів» Марта Костюк виграла два неофіційні чемпіонати світу у категорії до 14 років, які відбулися в США.