Українська шаблістка виборола золото на етапі Кубка світу в Бельгії

22 Лютого 2016 10:50

На етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який триває в Бельгії, блискучий результат продемонструвала Олімпійська чемпіонка Пекіну-2008 та бронзова призерка Лондона-2012 Ольга Харлан.

В індивідуальних змаганнях українка не залишила жодних шансів суперницям та здобула медаль найвищого ґатунку.

У фіналі Ольга виборола перемогу у російської спортсменки Яни Єгорян – 15:10, інформує “УНІАН”.

Цікаво, що у півфіналі Єгорян виграла у лідера російської збірної Софії Великої. Ще одна з лідерів світового фехтування на шаблях – американка Маріель Загуніс – програла у чвертьфіналі й посіла 5-е місце.

Нагадаємо, нещодавно українські шаблістки здолали збірну Росії на етапі Кубка світу з фехтування, який відбувається у Греції.

Восени минулого року збірна України з фехтування піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани командного етапу Кубка світу, який відбувся у французькому місті Орлеан.

Джерело: ipress.ua