Українці показали відмінний результат на Кубку світу з біатлону

7 Лютого 2016 11:20

765820

У суботу, 6 лютого, в Канаді в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий мас-старт. Українці показали відмінний результат, фінішувавши в топ-13.

Сергій Семенов і Артем Прима почали гонку з діаметрально протилежними результатами, але в підсумку завершили виступи поруч – на 12-му і 13-му місцях відповідно. Сергій уже на першому етапі допустив два промахи і провалився в глиб пелетону, поступово підтягуючи до лідерів. Він навіть мав шанси на медаль, але 2 промахи на завершальній стійці відкинули його за десятку.

Артем Прима навпаки, ідеально провів першу половину мас-старту, але потім “надихався”, допустив три неточності й не зміг поборотися за подіум.

Результати гонки:

1.   Домінік Віндіш (1 + 0 + 2 + 1) 40: 37.1
2.   Бенедикт Долль (2 + 1 + 0 + 1) +4.1
3.   Кантен Фійон Майї (1 + 0 + 1 + 1) +8.6

12.   Сергій Семенов (2 + 0 + 0 + 2) +49.8
13.   Артем Прима (0 + 0 + 2 + 1 ) +51.5

Нагадаємо, що напередодні Олена Підгрушна завоювала “золото” в жіночому спринті. Раніше чоловіча спринтерська гонка  перетворилася на справжні тортури  для українських уболівальників.
Етап в Канаді завершиться в неділю, 7 лютого, одиночною змішаною естафетою (19:10) і звичайною змішаною естафетою (23:05)

Джерело: Обозреватель