Відео та фото з котиками корисні для здоров’я і роботи – вчені

24 Лютого 2016 17:30

3

Кумедні відео з милими котами здатні не тільки піднімати настрій, але і підвищувати працездатність і позбавляти від негативних емоцій. Представляємо вам 3 факти, чому дивитися відеоролики з пухнастими улюбленцями корисно.

Підвищується уважність

Вчені з японського університету Хіросіми довели, що кумедні відео про котів і цуценят підвищують увагу і допомагаю краще сконцентруватися на якомусь предметі. Хіроші Ніттоно і його команда провели ряд експериментів зі студентами їх університету. В результаті яких вони дійшли висновку, що перегляд милих відео і фото із зображенням тварин покращує подальшу продуктивність у завданнях, що вимагають обережної поведінки, можливо, за рахунок звуження ширини фокусної уваги.

Піднімається настрій

Медіа-дослідження Джесіки Галл Майрік в університеті штату Індіана в Блумінгтоні, виявили, що учасники експерименту відчувають прилив енергії після перегляду коротко відео про котів. А вчені університету Небраски-Лінкольн виявили взаємозв’язок між гумором, який часто асоціюється з милими відео тварин, і відчуттям підвищеної енергії.

Збільшується кількість позитивних емоцій і зменшується кількість негативних

Добровольці, які брали участь у дослідженні Майрік, повідомили, що після перегляду відео, у них відсутні які-небудь негативні емоції. Також респонденти відзначили, що після сеансу вони менше відчували почуття тривоги, туги і роздратування. Особливо подібні відео корисні для людей, які знаходяться на робочому місці. Адже відволікання від роботи буде не дуже довгим, натомість принесе працівникові користь.

Джерело: ivona