Як розвинути здібності дітей за 15 хвилин в день

15 Лютого 2016 17:56

Хочете, щоб ваш малюк виріс розумним і талановитим, але у вас категорично не вистачає часу для занять з ним? Ділимося маленькими секретами!

rebenok-igraet-na-skripke.jpg (32.29 Kb)Для початку давайте домовимося: увага до дитини теж буває марною і такою, що нічого не дає її розвитку. Якщо ви поруч на дивані дивитесь улюблений серіал, то яка ж користь від цього малюку? А от якщо ви протягом 15 хвилин щодня (!) з ним займаєтесь, розмовляєте, граєте – користь буде, і дуже скоро ви її помітите!

1. Розмовляйте з дитиною. Про все, що з нею трапилося за день: про її маленькі перемоги і поразки. Питайте про її ставлення до подій і людей. Так ви навчите малюка міркувати.

2. Є маса логічних задачок, які ви можете їй задавати навіть готуючи вечерю для родини. Поблукайте по Інтернету – ви напевно знайдете тематичні сайти, присвячені розвитку дитини. Так ви привчите малюка логічно мислити.

3. Заохочуйте всі види ручної праці – аплікацію, малювання, конструювання. Це розвиває дрібну моторику рук, яка напряму пов’язана з розвитком мислення.

4. Ставте їй записи класичної музики, нехай засинає під твори Баха, Моцарта, Гнделя. Взагалі деякі фахівці стверджують, що класична музика розвиває не тільки почуття прекрасного, але і логіку, мислення.

5. Заучуйте з нею вірші і пісеньки. Бажано, щоб ці вірші були хорошими, якісними . Вірші – відмінне тренування пам’яті.

6. Відкрито захоплюйтеся і поділіться своїм захопленням з дитиною всім, що нас оточує з красивого: природою, архітектурою, красою людини і т.д. Так ви прищепите малюкові естетичний смак.

Джерело: ditey.com