За які професії найближчим часом будуть добре платити

20 Лютого 2016 15:03

ditjha kniga 1

Все більше представників ще недавно затребуваних професій змушені шукати собі іншу роботу. Фотографи, журналісти, юристи, економісти, навіть менеджери з продажу – ринок переповнений професіоналами середньої руки, яким потрібно якось годувати сім’ю.

Звичайно, якщо ваше резюме регулярно переглядають роботодавці, а на співбесіду звуть ледь не щотижня, хвилюватися нема про що. Але якщо справа всього життя перестала приносити і радість, і дохід, може пора перевчитися на того, кому в найближчому майбутньому почнуть платити хороші гроші?

Консультант з особистих фінансів

Ні, я не про радників мільйонерів, які вирішують за них, які акції купувати – Apple або Facebook. Я про ту людину, до якої можна записатися на прийом у звичайному банку, сісти в маленькому кабінеті і вирішити, як зберегти 300 тисяч гривень?

У період тривалої світової економічної кризи, грамотні поради про те, як зберегти свої накопичення знадобляться навіть пенсіонерам та середньому класу. Тим більше, що платити за це буде банк, чиї продукти відрекламує вам консультант.

Спеціаліст по роботі з базами даних

Один з рідкісних сегментів ринку, що росте незважаючи на кризу – послуги центрів обробки даних. В основному популярністю користуються корпоративні хмарні сервіси. За прогнозами експертів, це рідкісний вид послуг, постачальників яких чекає нехай і не швидке, зате стабільне зростання.

Посередник при інтернет-закупівлях

Обсяг ринку онлайн-продажів зростає казковими темпами. Значну частку в цьому обороті становлять зарубіжні інтернет-магазини , і ніякі курси долара і євро на це не впливають. А все тому, що слідом за валютами дорожчають товари в Україні, причому часто не пропорційно, а набагато сильніше, ніж той же долар.

Досить подивитися на нові ціни на техніку Apple, щоб переконатися – купувати за кордоном все ще вигідно. Формування посилки, в яку увійдуть замовлення з декількох інтернет-магазинів , відправка всього цього недешевого товару через кордон кур’єрською службою, допомога в пошуку кращої ціни – все це зараз як ніколи актуально.

Директор з розвитку бізнесу

В епоху змін вчитися крутитися доводиться всім – від нафтовиків до корпорації Coca-Cola . Іншим компаніям теж доведеться придумати собі шляхи для розширення бізнесу, так що якщо у вас є ідеї, терміново виправляйте своє резюме і влаштовуйтеся на нову роботу.

IT- фахівець на аутсорс

Тримати системного адміністратора в штаті невеликим компаніям зараз не завжди під силу. Особливо якщо це не інтернет-магазин або мережеве ЗМІ, а який-небудь звичайний офіс, в якому 10 комп’ютерів і співробітники, які переглядають на них пошту, новини і свій аккаунт « ВКонтакте».

Уже зараз досвідчені IT-шники починають заробляти більше у вільному плаванні, а не сидячи по 8 годин в офісі і ремонтуючи один і той же принтер своєму босові. Сисадміна ноги годують: більше контор оббіг – більше заробив. Деякі можуть повністю переключитися на проектування і налаштування обладнання для бездротових мереж.

Інструктор в автошколі

Отримати права не закінчивши автошколу більше не можна , а це означає, що попит на послуги цих установ зросте багаторазово.

Грамотних фахівців катастрофічно не вистачає, через що багато шкіл довго не можуть отримати акредитацію і втрачають потенційних клієнтів. Інструкторів навіть взагалі без досвіду роботи можуть взяти на пристойну зарплату.

rustoria.ru