17 незвичайних фактів про жінок

6 Березня 2016 12:32

12107110_1665271777076267_2285558550236362160_n

1. Підраховано, що середньостатистична жінка зберігає в ванній кімнаті більше чотирьох сотень різних флакончиків, щіточок, коробочок, тюбиків, баночок і інших дрібниць. Причому часто купує нові, ще не до кінця використавши старі

2. У той час як чоловік моргне один раз, жінка змахне віями двічі.

3. Під час рукостискання жінка просто подає руку співрозмовнику, щоб ініціативу проявив він.

4. За одним дуже старим законом штату Колорадо чоловік не має права цілувати сплячу жінку, навіть якщо це його дружина. В іншому випадку він може зіткнутися з судовим переслідуванням. А ось гонконгські дружини можуть на цілком законних підставах вбивати чоловіків-зрадників. Правда, з важливою поправкою: без використання будь-яких підручних засобів. Тобто, ножем або отрутоюні, а ось задушити одними тільки руками – будь ласка.

5. Попросіть представницю прекрасної статі показати вам руки – і вона майже завжди розгорне їх долонями вниз. Напевно, підсвідомо прагне до того, щоб ви оцінили красу її манікюру

6. Якщо гукнути чоловіка, він розвернеться на поклик всім корпусом. А ось жінка просто поверне голову. І тут не треба копатися в глибинах підсвідомості: просто у жінки більш гнучкий шийний відділ хребта.

dom7. Парадокс: коли у жінки вільні руки, вона відчуває себе «скуто», тобто невпевнено. Можливо, жіноча любов до мініатюрних сумочок, парасольок, віял та інших дрібниць пояснюється саме цим.

8. 2/3 жінок терпіти не можуть мило і щиро вважають, що вмиватися ним – вірний спосіб зіпсувати шкіру. Спірний факт, який охоче беруть на озброєння виробники косметичних засобів

9. Більшість жінок вкрай невпевнені в собі. Тільки 9% відкрито зізнаються у своїй привабливості, а в 91% постійно в собі щось не влаштовує. 24% вважають свою зовнішність «типовою», в крайньому випадку називають себе симпатичною.

10. Один з кращих зразків вірності в історії показали жительки середньовічного міста, обложеного Конрадом III. Завойовник милостиво дозволив жінкам піти, прихопивши з собою те, що вони вважають найціннішим. Недовго думаючи, жінки взяли на плечі власних чоловіків.

women11.Як стверджують психологи, домогтися довіри жінки дуже просто: достатньо по-дружньому обійняти її на якихось 20 секунд.

12.Жінки дійсно можуть любити вухами, адже їх слухові відчуття набагато перевершують зорові. А ще у них дуже сильно розвинений дотик.

13. Жіноче серце на 20% менше ніж чоловічого, а мозок на 10%. Але це нічого значить.

14. 59% європейок заробляють більше за своїх «половинок». І «половинки», на відміну від наших чоловіків, не відчувають з цього приводу ніяких комплексів.

15. У жіночому погойдуванні стегнами при ходьбі немає і натяку на те, щоб привернути до себе чоловічу увагу. Ефект виникає від того, що у жінок більш широкі тазові кістки.

16. Від процесу говоріння жінка отримує справжнє задоволення. За це відповідає навіть особлива ділянка її мозку. В цілому жінки говіркіші від чоловіків в три рази. Правда, балакучість вони компенсують віртуозним порівняно з чоловіками умінням слухати.

17. І, нарешті, майже чверть жінок хотіли б стати чоловіками

an

 Джерело:  procikave.com