Мистецьку премію імені Плужника отримав письменник Володимир Даниленко

6 Березня 2016 15:38

0-

Мистецьку премію «Київ» імені Євгена Плужника цього року журі присудило Володимиру Даниленку за книжку «Грози над Туровцем».

Про це повідомляє «Буквоїд».

«У цього письменника справжня сучасна проза: свіжа, юна, розкута. Порівнюю її з фугами Баха у музиці», – сказав про цей здобуток Даниленка «Грози над Туровцем» український прозаїк Олександр Сизоненко.

Конкурентами Володимира Даниленка були Євгенія Кононенко з романом «Останнє бажання», Володимир Шовкошитний з романною трилогією «Кров – свята», Василь Фольфарочний з романами «Сніг на зеленому листі», «Розчахнута душа», «На висоті орлиного злету», Вадим Пепа з книжкою публіцистики «Перед очима істини», Олена Губіна з романом «Марьяна врет и хочет знать правду», Віктор Терен з книжкою поезій «Жовте вечірнє сонце», Станіслав Бондаренко з книжкою поезій «Вогонь майданів і магнатів», Анатолій Камінчук з книжкою поезій «Клекіт лелек» та книжкою віршів для дітей «Книжка для Олі», Василь Клічак з книжкою поезій «Вздовж дарованих Божих днів», Сергій Цушко з книжкою поезій «Один із вас», Людмила Гридковець з книжкою «Долаймо труднощі разом з дитиною: казкотерапія дитячих проблем», Антонія Цвід з книжкою поезій «Графіті небесних амфор».

За книжку «Грози над Туровцем» Володимир Даниленко нагороджений також дипломом лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Ірини Вільде та дипломом за кращу книжку року «У жанрі історичної прози» рейтингової акції творчих спілок «Книжка року-2014». Книжка перекладена білоруською та румунською мовами.

Цьогорічна Мистецька премія «Київ» імені Євгена Плужника буде вручена Київським міським головою Віталієм Кличком на День Києва.

Джерело: http://zik.ua/news/2016/03/05/mystetsku_premiyu_imeni_pluzhnyka_otrymav_pysmennyk_volodymyr_danylenko_678603