Пенсіонери отримуватимуть пенсію по-новому

30 Березня 2016 10:59

“Ощадбанк” готує для пеніонерів нові банківськи картки-посвідчення, що дозволять з часом повністю перейти на безготівкову виплату пенсій.

6718_30961.jpg (9.77 Kb)

 

Випуск нових карт для пенсіонерів стримує технічне питання. Через це дата початку видачі банківських карт, які одночасно є пенсійним посвідченням, стане відома тільки після узгодження державним “Ощадбанком” і Пенсійним фондом України всіх технічних регламентів, які впливають на впровадження подібних карт в обіг.

Про це заявив заступник голови правління “Ощадбанку” Антон Тютюн.

“У рішенні Кабміну йдеться про те, що до 15 квітня 2016 року мають бути розроблені необхідні процедури і регламенти. У Пенсійного фонду є свої документи, які нам необхідно методологічно погодити: який вигляд матиме пенсійне посвідчення, поєднане з банківською картою; зміст обов’язкової інформації на карті та інші технічні характеристики. Після остаточних узгоджень буде визначена точна дата початку видачі карт-посвідчень. Поки можна говорити про те, що будь-яких ускладнень у зв’язку з видачею та обслуговуванням карт для клієнтів не передбачається”, – зазначив він.

За оцінками банкіра, завдання структур, задіяних у процедурі оформлення та випуску банківських карт-ідентифікаторів, – максимально спростити процедури отримання та користування картами їхніми власниками.

“Зараз клієнт приходить кілька разів у Пенсійний фонд або банк подавати документи, потім забирати документи на карту. Ми будемо намагатися скоротити і мінімізувати кількість і час відвідувань пенсіонерами всіх інстанцій”, – наголосив Тютюн.

Джерело: obozrevatel.com