Соціальні мережі провокують появу зморшок – вчені

6 Березня 2016 17:49

Соціальні мережі забирають у людини дорогоцінні години життя. Замість чергової перевірки папки з особистими повідомленнями або стрічки вчені рекомендують зайнятися собою і своїм здоров’ям. Інакше передчасне старіння переходить в розряд цілком реальних загроз.

29-02-16-foto-600x390-1

Група вчених з Merz Aesthetics вивчили вплив мобільників на здоров’я людини. Для дослідження були запрошені п’ять тисяч добровольців з Італії, Росії, Франції, Іспанії і Південної Кореї. В основному на експеримент погодилися жінки.

Згідно зібраним даними, майже 70% людей використовували свої смартфони постійно, 30% проводили в соціальних мережах кожен день по дві години і більше. Багато зізналися, що відчувають себе некомфортно, коли не мають можливості перевірити свій обліковий запис. Схожі почуття відчувають курці, яким правила забороняють курити.

Ще вчені помітили, що регулярне використання смартфонів призводить до утворення зморшок. Коли людина читає інформацію з екрану, мімічні м’язи мимоволі скорочуються і створюють прищурену гримасу. Так і виникають проблеми зі шкірою, вважають фахівці.+

Натхнення: medvesti.com