ТОП-10 країн, куди не варто везти дітей на відпочинок

29 Березня 2016 17:48

Відпустка з дитиною – це, погодьтеся, зовсім не те, що відпустка без дитини. Потрібно врахувати десяток тонких нюансів, які можуть забезпечити успіх або повний провал подорожі. І головне тут- безпека.

sovety_roditelyam_kak_puteshestvovat_s_malenkim_rebenkom.jpg (29.27 Kb)

Потенційно небезпечними для відпочинку з дітьми визнані наступні країни:

1. Єгипет. Правда, не весь, а лише ті регіони, в яких час від часу спалахують антиурядові протести. Зауважте: гарантій про те, що гарячі єгипетські хлопці, не згодні з політикою свого президента, не втоплять у своїй громадянській позиції всю країну, не дає ніхто. Рішення за вами.

2. Туреччина: їхати туди бояться всі, але компенсувати вже куплені путівки турагентства рішуче відмовляються, не розцінюючи те що відбувається там як форс-мажор. Тому люди все-таки їдуть. І поки що повертаються необстріляними і цілком задоволеними. Що буде через тиждень або місяць? Хто знає…

3. Бразилія. Причина – та ж: акти громадянської непокори. Правда, Бразилія і так не входить до числа країн, яким надають перевагу українці в якості вдалої для відпустки з дітьми.

4-8. Лівія, Сирія, Пакистан, Ірак і Гвінейська Республіка в чорному списку через високу ймовірність терактів і військових конфліктів. А це вже – не цегла у вікна урядових будівель.

9-10. Таїланд і Саудівська Аравія: дуже високий ризик повернутися звідти з якою-небудь місцевою інфекцією. І лікувати її у не знайомих з проблемою українських лікарів довго і нудно … Побережіть своїх дітей!

Джерело: ditey.com