Весняні нездужання: чим допомогти організму на початку весни

1 Березня 2016 18:06

Хоча за календарем початок весни – березень, все ж реальна весна в наших широтах починається з квітня. Саме в цей період з року в рік спостерігається дивовижний парадокс: вся природа пробуджується до життя, а людські організми відчувають, як життєві сили їх залишають. Немов у насмішку над нами на тлі енергійного розквіту і буйства всього живого в наших організмах пишним букетом розквітають, на жаль і ах, весняні нездужання.
Весняне нездужання

Теорія зворотньої залежності

Що гріха таїти, далекі ми нині від природи і дуже сильно далекі. А чого ж тоді дивуємося, що наш організм не синхронний з нею в своїх циклах? Самі ж і винні.

Якщо вдуматися, то виходить все логічно: природа вступає в нову фазу, в новий сезон, а для нас – це стрес, різка зміна, перепад. Біоритми людського організму порушуються, що веде до розбалансування органів і систем. Тут позначається і наше зимове самітництво в чотирьох стінах з нестачею кисню, і наше перебільшена зимова нерухомість, і їжа ситна та багата. І, звичайно, недолік сонячного тепла, світла і вітамінів. Коротше, весь наш зимовий застій виходить нам же боком. Організм сприймає зміну сезону як каталізатор, пусковий гачок до збою.

Закон ахіллесової п’яти

До типових весняним нездужань по праву відносяться: занепад сил, синдром хронічної втоми, апатія, нудьга, перепади настрою, неврози, депресія.

Але, якби ж то, тільки це. Але за законом ахіллесової п’яти або за принципом: де тонко, там і рветься, загострюються до того ж всі наші хронічні захворювання. Причому, я не обмовилася – саме всі. У цей період скаржаться сердечники, гіпотонікам і гіпертоніки, ревматики, всі ті, у кого схильність до мігрені, безсоння, запалень дихальних шляхів, і ті, у кого проблеми з печінкою, нирками, шлунково-кишковим трактом.

Змінився сезон – зміни спосіб життя

Скаргами, як і сльозами, горю не допоможеш, тому висновок один – рішучі дії. І в першу чергу, треба змінити спосіб життя. На початку весни, як ніколи, слід привести свій спосіб життя до правильного.

І в першу чергу, це – прогулянки на свіжому повітрі мінімум годину в день. Причому, зауважте – на свіжому повітрі, так що дорога додому по курному загазованому місті не береться до уваги. Знайдіть час прогулятися хоча б по парку.

Додайте в режим дня нормальне фізичне навантаження. Чим більше “сидячий” спосіб життя ведете, тим активніше і значніше вона повинна бути. І знову уточнення: домашня робота з прибирання квартири – не має до цього ніякого відношення. Почніть бігати вранці або робити гімнастику або запишіться на теніс, танці, плавання – що вам більше імпонує.

З початком весни уважно стежте за тим, щоб давати організму повноцінний відпочинок. Це і 8-мічасовой сон, і чергування діяльності, і емоційна наповненість життя.

Очищення без “заморочок”

Дуже корисно в цей період зайнятися очищенням організму. Але тільки я не вітаю виснажливих очисних процедур з довгою підготовкою, болісним голодуванням, до того ж дуже інтенсивним. Можна ж організувати чистку і без всяких “проблем”.

Найголовніше, поставте на контроль вживання чистої води. Протягом дня випивайте 8 склянок, тобто не менше 2 літрів. Першу склянку важливо випити натщесерце.

Від слизу добре чистить хрін, включіть в свій раціон цю приправу з додаванням скибочки лимона. Очищення суглобів добре проводити рисом. Виберіть один день в тиждень, коли ви будете вживати тільки варений рис. При цьому випробовуйте радість від ефекту очищення, а не огиду до одноманітного меню, інакше зіпсуєте весь корисний ефект.

“Почечникам” досить випивати за день склянку своєї спеціальної лікувальної води. У кого слабка печінка або шлунково-кишкові проблеми рекомендують настоянку безсмертника і ромашки. В очисних цілях застосовують ще відвари мати-й-мачухи і польового хвоща.

Весняне меню

Звичайно, меню квітня не може бути таким різноманітним, як хотілося б для повноцінного забезпечення організму корисними речовинами. Але в весняне меню треба обов’язково включати:
• свіжу зелень – кріп, петрушка, зелені лук і часник
• страви з кропивою – зелений борщ, салат з додаванням яйця
• салат з вареного буряка на рослинній олії
• бобові – горох, квасоля, соя, сочевиця
• куряче м’ясо і морепродукти
• грецькі горіхи
• 1-2 яблука
• компот з шипшини

Джерело: http://www.justlady.ru