Відомі сценаристи презентують в Києві книгу

11 Березня 2016 11:03

1--

Видавництво Нора-Друк та Книгарня Є запрошують на першу презентацію нової книжки «КІНО НА ПАПЕРІ».

Це видання – унікальна збірка трьох творів однієї з найвідоміших українських письменниць та сценаристок Ірен Роздобудько. До неї увійшли:

  • белетристична «методичка» зі сценарної майстерності;
  • найперший варіант спільного з Олесем САНІНИМ сценарію «Садок вишневий…», котрий 2008-го року отримав спецвідзнаку на конкурсі «Коронація слова», а через кілька років став фільмом «Поводир»;
  • сценарій написаний для Ахтема Сейтаблаєва «Я повернусь!» про кримськотатарську жінку…

Модератор зустрічі – письменниця та радіоведуча Леся Воронина. Учасники: Ірен Роздобудько, Олесь Санін, художниця Світлана Фесенко.

Коли: 11 березня о 18:30
Де: Книгарня Є, вул. Лисенка, 3, метро «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Інформація про авторів

Ірен РОЗДОБУДЬКО – журналістка, сценаристка, автор понад тридцяти книг для дорослих і дітей. Лауреат багатьох конкурсів і премій. Серед найбільш яскравих її успіхів можна назвати отримання перших премій на всеукраїнському конкурсі «Коронація слова» та конкурсі ім. Князя Юрія Долгорукого, а також перемогу в Міжнародному конкурсі дитячої літератури «Портал». У жовтні 2008 р. художній фільм «Ґудзик», знятий за сценарієм Роздобудько, отримав нагороду за кращий сценарій у категорії «Телевізійний фільм / Драма» на XIII Міжнародному телефестивалі в Чорногорії. Ірен Роздобудько автор дев’яти екранізованих сценаріїв, керівник курсу кінодраматургів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого.

Олесь САНІН – Заслужений артист України. Лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого, стажувався в Голландії та США. Продюсер, оператор та режисер кількох десятків документальних фільмів та ігрових короткометражних фільмів. Найбільш відомі повнометражні стрічки режисера – «Мамай» та «Поводир».

Джерело: Вечірній Київ