4 питання, які потрібно задати хлопцю на першому побаченні

6 Квітня 2016 13:30

Для початку кілька важливих моментів: спілкуючись зі своїм потенційним хлопцем при першій зустрічі, старайся підтримувати з ним постійний зоровий контакт, задавай питання в дружній і легкій манері, грайливим тоном і з напівусмішкою на обличчі. А питання чоловікові варто задати такі:Розвідати потрібну інформацію

Як він ставиться до пригод?

Це питання – не тільки привід для того, щоб поговорити про самі божевільні подорожі в його і твоєму житті. З його допомогою можна зрозуміти, яким він буде чоловіком і взагалі, чи готовий він для сімейного життя. Рівень ризикованості кожного з вас повинен плюс-мінус збігатися, інакше домовитися і побудувати міцний союз вам буде вкрай важко. Якщо хлопець легко зривається з місця і весь час шукає нових, гострих відчуттів, вити любовне гніздо з ним може бути зарано.

За що у своєму житті він найбільше вдячний?

Це питання може багато розповісти про його системі цінностей, втім, як і про те, чи збігається вона з твоєю. Наприклад: хлопець, який вдячний долі за живих здорових батьків і вірних друзів – це одне, а хлопець, для якого найціннішим є покупка нової машини – це зовсім інше.

Що було кращим, а що – гіршим в його дитинстві?

Хитрість в тому, щоб розпитати його про минуле так, щоб це не виглядало надто підозрілим. Дізнавшись, в якій сім’ї і в якому оточенні він ріс, ти почнеш приблизно розуміти, чого від нього чекати в любовних відносинах. Врахуй, що складне дитинство, як правило, позначається на майбутньому чоловіки: ні, ми не говоримо, що в такому разі тобі потрібно одягатися і йти, просто попереджаємо, що в процесі спілкування можливі гострі кути, недовіра, образи і тобі потрібно бути до цього готової.

Якби ти міг отримати все, що завгодно, то яким було б життя його мрії?

Останнє питання прояснить для тебе тип, до якого належить хлопець і то, хто він насправді: кар’єрист або вічний студент? Чи хоче він велику і дружну сім’ю або мріє про вільне холостяцьке життя, як у Х’ю Хеффнера? А це ключові речі, про які важливо знати з самого початку відносин.

Джерело: zdorovia.com.ua