7 цікавих карт України

23 Квітня 2016 10:57

Карта України – це не лише кордони та області, вона може розповісти багато цікавого про нас, якщо підійти до цього творчо. Пропонуємо кілька незвичайних мап України.

Найбільша карта України, над створенням якої працювало понад 6 тисяч українців. Карта – це веленська вишиванка, що внесена до Книги рекордів України. Жителі різних регіонів вишивали на карті територію своєї області. Над мапою також працювали жителі Краматорська, Маріуполя Донецької області, Сватово Луганської області. Крім того, «вишиванка»  побувала на тренувальній базі “кіборгів“ у Дніпропетровській області.

Незвичайна карта України

Найбільша вишита мапа України

Ось так бачать карту України львів’яни. Не мапа, а справжній львівський гумор.Незвичайна карта України

Карта України очима львівян http://www.ukrlegenda.org/funny_pictures.php

Чудова патріотична карта України у заквітчаній вишиванці. Маки, барвінок, червона калина, волошки – все це нагадує дівочий віночок.

Незвичайна карта України

Карта-вишиванка

Креативна мапа, зібрана з діалектів та говірок, що зустрічаються у різних регіонах України.

Незвичайна карта України

Мапа України з діалектів та говірок

Жива карта України в Житомирі, на майдані ім. С.П. Корольова. Патріотичний флешмоб «Україна – єдина» продемонстрували житомиряни у вишиванках з синьо-жовтими прапорами та стрічками.Незвичайна карта України

Флешмоб «Україна – єдина» у Житомирі

Ось так виглядає жартівлива карта України очима киян. Про свій рідний Київ жителі столиці відгукуються з особливою “любов’ю”.

Незвичайна карта України

Мапа України очима киян http://www.ukrlegenda.org/funny_pictures.php

Наша країна цікава і різноманітна, кожен регіон має щось особливе. Ось так виглядає сучасна карта України з українським гумором.

Незвичайна карта України

Гумористична карта України

Джерело: discoverukraine.com.ua