Численні дослідження пролили світло на головну чоловічу якість для жінок

9 Квітня 2016 11:59
Жінкам потрібна любов і турбота

© Pixabay

Більшість людей вважають, що найбільше в чоловіках жінок приваблює почуття гумору. Однак це не так.

Недавнє дослідження, опубліковане в американському науковому журналі Evolutionary Psychology, показало, що головною чоловічою рисою характеру для більшості жінок є альтруїзм, повідомляє Tech Insider.

Для участі в експерименті вчені запросили 202 жінки. Учасниць дослідження попросили обрати потенційного партнера, виходячи з таких чоловічих якостей, як привабливість і здатність здійснювати добрі вчинки.

Для стосунків на одну ніч жінки обирали привабливих і самозакоханих чоловіків, однак для міцного, довгострокового зв’язку та створення сім’ї учасницям експерименту був важливий чоловічий альтруїзм.

У ході іншого дослідження, опублікованого у виданні Social Psychological and Personality Science в липні 2015 року, вчені з’ясували, що із запрошених для експерименту чоловіків-альтруїстів у стосунках перебувало набагато більше людей, ніж з учасників-егоїстів. Окрім того, альтруїсти, як правило, знаходили другу половинку швидше, ніж егоїсти.

Учені не говорять про те, що інші чоловічі якості для жінок не важливі. Почуття гумору в очах жінок свідчить про високий рівень чоловічого інтелекту, а також є показником високої сексуальної активності.

Однак чоловічий альтруїзм представницями прекрасної статі цінується дуже високо. Жінки схильні вважати, що ця риса є запорукою хорошого батьківства.

Джерело: nv.ua/