Де в Києві можна залишити дитину — незвичайний садок

26 Квітня 2016 14:16

7-7224

Незвичайний дитячий садок «Дитячий простір Para Solkа» з’явився в Києві. Його організатори допоможуть батькам, яким терміново потрібно залишити дітей, доглянути за ними.

Якщо батькам потрібно залишити дітей на кілька годин, а доглянути за ними нікому, то можна привести їх у Para Solkа. Тут немає складної реєстрації і дитячий сад працює цілодобово. Батьки можуть приводити сюди дітей у віці від 6 місяців до 8 років.

Співробітники «Парасольки»: підтримують позицію про те, що для гарних відносин у сім’ї татові та мамі потрібно приділяти час один одному, а мамі — іноді мати трохи вільного часу і на себе, щоб уникнути синдрому емоційного вигорання, пишеться на їхній сторінці у «Фейсбуці».

Нудьгувати дітям не доведеться, у «Парасольці» їх займуть малюванням, ліпленням або просто грою. Є й кімната з ліжечками, щоб діти могли відпочити.

Якщо батьки хочуть подивитися, чим займаються їхні діти, то це можливо зробити через Skype, а пізніше через систему відеоспостереження, яка вже монтується.

Вартість першої години перебування у «Парасольці» — 75 грн, а кожної наступної — 50 грн. Можна придбати абонемент на місяць, є й інші знижки.

Адреса: вул. Лютеранська, 7/10, квартира 23 (метро «Хрещатик», бічний вхід з боку вул. Заньковецької).

Телефон: (067) 988-73-88, (073) 507-01-01.

Email: parasolka7.10@gmail.com.

Джерело: epochtimes.com.ua